Gotham Pasteur Exclusive FI24-OR26 Finest Badger Shaving Brush
Shipping calculated at checkout.
Skip to product information
1 of 1
Measurements:
Knot Size: 24mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 50mm
Purchase options:
Measurements:
Knot Size: 24mm
Loft Size: 51mm
Handle Height: 50mm